Kontakt

Intresseanmälan / Are you interested in performing at Malmöfestivalen?

musik@malmofestivalen.se  (musik/artister)

Lotta Ström, lotta.strom@malmo.se  (barn, kultur, unga)


Mat

Rodrigo Lopez Calderon

rodrigo.lopez-calderon@malmo.se

Marknad

marknad.malmofestivalen@malmo.se

Kultur

Jessica Nilsson

jessica.nilsson2@malmo.se

Barn

Helena Cedrins

helena.cedrins@malmo.se

Kommunikation och marknadsföring

Adrian Hörnquist

adrian.hornquist@malmo.se

Elina Carlstein

elina.carlstein@malmo.se

Säkerhet

Mikael Winblad

mikael.winblad@malmo.se

Logistik

Jonas Persson

jonas.c.persson@malmo.se

Fredric Jansson

fredric.jansson@malmo.se

Projektadministration

Fanny Bystedt

fanny.bystedt@malmo.se

Malmöfestivalens tre projektledare

David Östberg

david.ostberg@malmo.se

Pontus Friberg

pontus.friberg@malmo.se

Lotta Ström

lotta.strom@malmo.se