Kontakt

Intresseanmälan / Are you interested in performing at Malmöfestivalen?

musik@malmofestivalen.se 

Mat

Rodrigo Lopez

rodrigo.lopez-calderon@malmo.se

Marknad

Annette Johannesson

annette.johannesson@malmo.se

Kultur

Jessica Nilsson

jessica.nilsson3@malmo.se

Unga

Karin Bäckman Berg

karin.backmanberg@malmo.se

Barn

Jonas Karlström

jonashenry.karlstrom@malmo.se

Säkerhet

Mikael Winblad

mikael.winblad@malmo.se

Kommunikation och marknadsföring

Johan Fridh

johan.fridh@malmo.se

Adrian Hörnquist

adrian.hornquist@malmo.se

Logistik

Lukasz Werecki

lukasz.werecki@malmo.se

Projektadministration

Fanny Bystedt

fanny.bystedt@malmo.se

 

Malmöfestivalens tre projektledare:

David Östberg

david.ostberg@malmo.se

Pontus Friberg

pontus.friberg@malmo.se

Lotta Ström

lotta.strom@malmo.se